REDESPRESSO®

Čaj, který se chová podle pravidel kávy!

Přijďte ochutnat – jsme první v ČR, kde redespresso ochutnáte!

Začátkem roku se do České republiky dostala úplná novinka:

REDESPRESSO® … ČAJ,  KTERÝ HRAJE DLE PRAVIDEL KÁVY

–         Pouze nejkvalitnější čaj rooibos

–         Žádné přísady, žádná barviva ani konzervační látky

–         5x více antioxidantů než zelený čaj

Přijďte k nám do kavárny ochutnat red cappuccino, red espresso nebo red latte …. čaj, který se praží a podává jako káva…….

VAŠE DENNÍ DÁVKA ZDRAVÍ

PŘÍBĚH REDESPRESSA

Redespresso® se zrodilo v roce 2005. Jednoho dne si Carl Pretorius uvědomil, že v zájmu svého zdraví nemůže vypít svých šest espress denně. Přemýšlel jak to udělat. Káva bez cofeinu ani čaj nebyly nápoji dle jeho představ. Na kuchyňské lince ležel rooibos, dal ho do kávovaru a připravil si espresso. Výsledek ho velmi mile překvapil. Věděl, že jde správným směrem. Měsíce hledal vhodnou surovinu, zkoušel jí pražit a mlít. Jeho úsilí bylo završeno nápojem s úžasnou pěnou a lahodnou chutí. Byl první, kdo ochutnal Redespresso®. Skvělé na tom je, že díky systému patentované přípravy, který vymyslel, je Redespresso® plné antioxidantů. Carl Pretorius vynalezl čaj, který hraje dle pravidel kávy. Se svým nápadem se svěřil manželům Ethestonovým – Peteovi a Monique. Spolu s nimi založil společnost, která carlův převratný vynález zrealizovala. Redespresso® získalo spoustu mezinárodních ocenění a milují ho lidé po celém světě.

JEDINEČNÝ PŮVOD

Rooibos roste pouze v jediné zemi na světě, v Jihoafrické republice.

Společnost Redespresso® dbá na to , aby sklízela jen ten nejkvalitnější. To znamená Rooibos, který roste v nejvyšší nadmořské výšce a je pěstován za použití tradičních farmářských metod. Náš Rooibos je sklízen ručně.